Agencja

Andrzej Starowicz - dyrektor artystyczny, reżyser i producent, choreograf. Właściciel i głowny instruktor szkoły tańca JDC Dance Studio. Taniec  dla niego to coś więcej niż pasja, to sposób na życie. Dlatego założył JDC Agency, firmę, która zajmuje się profesjonalną oprawą taneczną eventów. Współpracuje też z gwiazdami rynku muzycznego. JDC zapewnia tancerzy, choreografie i unikalne podejście do tańca. Dla nas to coś więcej niż zestaw połączonych ruchów - to ilustracja muzyki i emocji. Wyjątkowa oprawa do tego, co w życiu zwyczajne. By chociaż na chwilę przenieść widza w inny świat.

Bankiety, spotkania integracyjne, uroczystości rocznicowe, imprezy okolicznościowe, bale sylwestrowe wreszcie klipy muzyczne i oprawy koncertów - wszystkie wymagają unikalnego podejścia. Każde z nich to wyjątkowa okazja by dać widzom coś specjalnego, by pokazać coś, co zapamiętają na długo. W JDC Agency o tym wiemy. Wystarczy, że masz pomysł, reszte możesz zostawić nam, zapewniamy pełną oprawę wizualną. Przekonaj się sam.

JDC Agency to nie tylko chwytliwe slogany, ale lata doświadczenia na rynku tanecznym. Realizowaliśmy między innymi ostatni klip Gosi Andrzejewicz – “Wojowniczka”, przygotowywaliśmy premierę teledysku Pauli Marciniak “Flashing Lights”, a nasi tancerze zostali zaangażowani jako balet zespołu Ich Troje na aktualne koncerty i nadchodzącą trasę. Nasi choreografowie pracowali także z takimi markami jak MOKATE czy LECH. Regularnie realizujemy też eventy tematyczne.

http://www.jdcagency.com
http://www.jdcdance.pl
+48 609 170 406