Press

 

JDC Agency w Alvernia Studios!  
 
W ostatni poniedziałek, 21.11.2011 ekipa JDC Agency miała przyjemność wziąć udział w jednym ze swoich ciekawszych projektów. Studio animacji Nolabel zaprosiło nas  do realizacji pewnej reklamy. Chcielibyśmy powiedzieć więcej, lecz wszystkie szczegóły poznacie dopiero za jakiś czas. 
 
Już teraz możemy ujawnić, że do przygotowania choreografii zaangażowano Andrzeja Starowicza, który musiał opracować ruch pod przeniesienie go na ekrany telewizorów. 
 
Następnie, tancerze JDC pojechali do Alvernia Studios, najnowocześniejszego studia filmowego w Polsce i jednego z najlepszych w Europie. Tam ekipa profesjonalistów, pod dyrektywą choreogafa oraz reżysera  przeniosła ruch tancerzy do pamięci komputerów za pomocą technologii motion capture.  
 
Teraz w ich rękach jest nadanie zapisanemu ruchowi ostatecznej formy, ale widzieliśmy już pierwsze efekty i są powalające. 
 
Jedno, o czym już dzisiaj możemy was zapewnić - tańca w takim wydaniu jeszcze nigdy nie widzieliście. Każdy z tancerzy wcielił się w niepowtarzalną rolę, do której pewnie nie będzie miał szansy powrócić już nigdy w życiu. 
 
Obszerną relację z backstage'u, making of z przygotowania reklamy oraz efekt finalny - zaprezentujemy wam niebawem. 
 
Czekajcie cierpliwie…