Dla dzieciZajęcia dla dzieci w JDC Dance Studio to nie tylko nauka tańca. Przede wszystkim chcemy zadbać, by będące pod naszą opieką dzieciaki rozwijały się zdrowo. Specjalnie przygotowany, autorski program, ma na celu zapewnić im przede wszystkim naukę koordynacji, ogólnej sprawności fizycznej oraz rozwinąć ich zdolności rytmiczne.
 

W JDC wychodzimy z założenia, że najmłodsi są najbardziej wymagającą grupą i wymagają największej dozy uwagi, wiedzy, a także często niekonwencjonalnego myślenia. Dlatego właśnie, przygotowaliśmy dla nich specjalny program, podczas którego poznają podstawy najważniejszych styli tanecznych i nabiorą sprawności, a wszystko w formie znakomitej zabawy.

Dla tych, którzy po kilku latach zdecydują, że taniec to nie jednak ich droga ten trening będzie znakomitym ogólnorozwojowym przygotowaniem. Przyda się w każdym sporcie, aktywności fizycznej, a nawet w codziennym życiu.

Dla tych, którzy z nami zostaną, będzie to przygotowanie pod trening dowolnej techniki tanecznej. Jazz, hip-hop, contemporary, taniec towarzyski - bez wzgledu na to, jaką drogę taneczną wybiorą, zadbamy o to by ich ciała były odpowiednio przygotowane.


Poza tym, zajęcia u nas to przede wszystkim wspaniała zabawa! Nasi instruktorzy uczą nie tylko tańca, ale zawsze starają się przekazać dzieciakom pogodę ducha i uśmiech. Wszyscy są wykwalifikowanymi pedagogami, mającymi spore doświadczenie w pracy z najmłodszymi.

Nasi podopieczni nie tylko trenują, ale regularnie startują też w konkursach tanecznych. Grupy JDC KIDS mają za sobą liczne wygrane (m.in. w konkursach Młodych Talentów) i jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa! W przyszłym sezonie szykujemy coś naprawdę wyjątkowego.

Co pól roku szkoła organizuje też spektakl taneczny, w którym najmłodsi mają okazję wystąpić u boku regularnych grup pokazowych. Najzdolniejsze dzieciaki dostają wtedy role równie wymagające, co ich starsi koledzy.Zapraszamy do działu SPEKTAKLE, gdzie możecie zobaczyć jakie przedstawiania wystawiliśmy do tej pory. Każdy z nich realizowany był z pomocą profesjonalej ekipy (na co dzień współpracującej z Telewizją Polską). Poniżej znajdują się efekty naszej pracy.

 
 
 
 

 

   

          

Nasi partnerzy