Nasi instruktorzy

Rodzina JDC to przede wszystkim wszystkie osoby, które kochają taniec i postanowiły dołączyć do naszego Studia. Dzięki temu doskonalimy swoje umiejętności wylewając hektolitry potu. W rodzinie tym spoiwem są jednak instruktorzy krakowskiej szkoły tańca, czyli osoby prowadzące u nas wszystkie zajęcia taneczne.

Nauczyciele tańca JDC Dance Studio to pasjonaci, którzy uwielbiają zarażać swoją miłością do tańca wszystkie osoby wykazujące chociażby odrobinę potencjału. Wszyscy dzielimy tutaj wspólne ideały z samym tańcem w centrum, ale niesamowicie ważna dla nas jest też przyjaźń, wzajemne wsparcie oraz możliwość radosnego, aktywnego spędzania czasu.

Nasi instruktorzy to zawsze osoby cieszące się życiem, radosne i potrafiące swój optymizm przenosić także na inne osoby. Są w stanie znakomicie zmotywować do ciężkiej pracy i nie boją się świecić przykładem we wszystkich sprawach związanych z tańcem oraz z jego otoczką.
Pierwszym wśród równych jest oczywiście założyciel Studia, Andrzej Starowicz, ale od momentu startu projektu kadra rozwija się cały czas bardzo dynamicznie. Do zespołu instruktorów należy obecnie 9 osób, wliczając Andrzeja, co umożliwia wygodną organizację pracy wszystkich instruktorów i daje im czas na ciągłe rozwijanie ich własnych kompetencji.

Szacunek i przyjaźń to dla nas dwie najważniejsze kwestie w kontakcie między instruktorami oraz uczniami. Nie można nauczyć się dobrze tańca, jeśli nie sprawia to wielkiej frajdy i naszym celem jest właśnie upewnienie się, że wszyscy się bardzo dobrze bawią w czasie wkładania wielkiego wysiłku w naukę.

Kinga Kolecka Wozi

Andrzej Starowicz

Twórca całego zamieszania, szef wszystkich szefów. Dla Niego nic nie jest niemożliwe. Tata rodziny liczącej ok.500 osób. Ponad 15-letnie doświadczenie taneczne sprawia, że dla nas wszystkich jest niedoścignionym wzorem.

Więcej »

Kasia Nowakowska

Jej pseudonim „czarna robota” jest połączeniem zarówno cech zewnętrznych jak i wewnętrznych Kasi. Ta mała czarnulka, to najbardziej pomocna osoba na świecie !

Więcej »
Kinga Kolecka

Kinga Kolecka

Związana z JDC ponad 7 lat, jest zarówno instruktorką jak i tancerką. Bierze udział w koncertach i pokazach organizowanych przez JDC AGENCY.

Więcej »
Wozi

Agnieszka Woźniak

Agnieszka to miłośniczka tańca jazzowego i klasycznego. Nigdy nie przestaje się uczyć, rozwój i nowe doświadczenia są jej siłą napędową.

Więcej »

Pamela Bosak

Więcej »

Claudia Gowgiel

Więcej »

Ola Pisarczyk

Więcej »

Anna Tymków

Więcej »

Władysław Pantus

Więcej »

Nasi partnerzy