Hevent

 

Grupa Eventowa Hevent - Organizacja imprez integracyjnych dla firm i hoteli. 
 
Poznajmy się - zobacz zakres naszej działalności.
 "Imprezy tworzą ludzie i ich pasja do kreowania niesamowitych wydarzeń".
 
 Właścicielem marki "Grupa Eventowa Hevent" jest firma "Centrum Atrakcji". HEVENT to kompleksowa organizacja i bezpośrednie wykonanie imprez tematycznych, organizacja imprez w hotelach, organizacja pikników i festynów oraz organizacja imprez integracyjnych i konferencji." 
 
 Tak szerokie spektrum działania możliwe jest dzięki grupie zatrudnionych specjalistów, którzy przypisani do konkretnych działów w naszej firmie mogą zająć się realizacją każdego zadania.
 
 Nie bylibyśmy w stanie kompleksowo obsługiwać naszych klientów gdyby nie podział naszej firmy na poszczególne działy zajmujące się odpowiednio:
 
 Dział imprez tematycznych i organizacji konferencji,
 Dział imprez integracyjnych i wyjazdów motywacyjnych, oraz atrakcji extreme.
 Dział organizacji imprez masowych w tym pikników i festynów dla miast i firm.
 
"GRUPA HEVENT" to marka stworzona przez managerów gastronomii i hotelarstwa oraz grupę osób bezpośrednio związanych z branżą rozrywkową, artystyczną i sportową, którzy zapewniają kompleksową oprawę każdej imprezy, zarówno tych organizowanych na salach bankietowych,
 jak i w pobliżu hotelu.
 
"GRUPA HEVENT" nie jest agencją, a zatrudniając ponad 60 osób tworzy i realizuje własne pokazy, atrakcje, programy rozrywkowe, wieczory tematyczne, własne autorskie programy integracyjne oraz atrakcje aktywne.
 
 Oferta naszej firmy jest polecana w ponad 200 prestiżowych hotelach na terenie całego kraju.
 W ciągu lat pracy i doświadczeń pozyskaliśmy wiele bezcennych referencji od specjalistów z branży MICE oraz od klientów biznesowych. 
 
Jako nieliczni w kraju możemy pochwalić się unikalnymi i autorskimi rozwiązaniami w branży eventów, do których należą między innymi pakiety integracyjne z organizacją bezpłatnych wieczorów tematycznych oraz usługa „event before event” tak lubiana przez naszych hotelarskich partnerów i ich gości.
 
Organizacja imprez integracyjnych z HEVENT to pełen profesjonalizm i wspaniała rozrywka.

Nasi partnerzy