Program

JDC jako jedyna szkoła w Polsce prowadzi zajęcia programowe. Są to regularne zajęcia o z góry określonym planie, który jest kontynuowany przez kolejne miesiące. Zapisując się na grupę programową student na każdych kolejnych zajęciach poznaje nową porcję materiału i utrwala to, co zostało wprowadzone do tej pory. Co ważne, założeniem grup programowych jest kontynuacja materiału - poziom zajęć będzie sukcesywnie rósł i obowiązkiem uczestnika zajęć będzie regularna obecność. 

 

JAZZ POZIOM 1 - Program obejmujący podstawy styli jazzowych i skupiający się na technice tańca. Podczas regularnych zajęć uczestnicy poznają podstawy tańca jazzowego, wraz z podstawami techniki obrotów. Program obejmuje także naukę choreografii. Po zakończeniu rocznego programu wszyscy uczestnicy gotowi będą by przejść na kolejny poziom. Grupa prowadzona jest przez dwóch instruktorów, których zajęcia będą się uzupełniać. Poza zajęciami programowymi, każdy uczestnik posiada wstęp na wszystkie zajęcia otwarte z zakresu technik jazz i contemporary.
 
JAZZ POZIOM 2 - Program początkujący, skierowany do tancerzy, którzy opanowali już podstawy tańca jazzowego, technikę i obroty. Poziom 2 pozwala utrwalić nabytą wiedzę oraz rozwinąć ją poprzez poznanie podłoża kulturowego technik jazzowych. Wprowadzane są nowe obroty oraz skoki. Staramy się również czerpać z innych technik by jeszcze głębiej rozwijać świadomość tancerza. Grupa prowadzona jest przez dwóch instruktorów, których zajęcia będą się uzupełniać. Poza zajęciami programowymi, każdy uczestnik posiada wstęp na wszystkie zajęcia otwarte z zakresu technik jazz i conteporary.

JAZZ POZIOM 3 - Program zaawansowany jest dla tancerzy, którzy mają doświadczenie w stylach jazzowych. Regularne zajęcia obejmują zaawansowaną technikę obrotów, technikę skoków, naukę zaawansowanych choreografii oraz wyrazu scenicznego. Zajęcia prowadzone są trybem intensywnym, Grupa prowadzona jest przez dwóch instruktorów, których zajęcia będą się uzupełniać. Poza zajęciami programowymi, każdy uczestnik posiada wstęp na wszystkie zajęcia otwarte z zakresu technik jazz i conteporary.
 
HIP HOP POZIOM 1 - Program obejmujący naukę podstaw styli hiphopowych i pokrewnych. Regularne zajęcia obejmują m.in. naukę izolacji, zatrzymań, groove’ów, pop’ów. Prowadzona będzie także nauka choreografii. Po zakończeniu rocznego programu wszyscy uczestnicy gotowi będą by przejść na poziom 2.  Poza zajęciami programowymi, każdy uczestnik posiada wstęp na wszystkie zajęcia otwarte z zakresu technik hip hopowych.
 
HIP HOP POZIOM 2 - Program obejmujący intensywny trening technik styli hip hopowych. Przeznaczony jest dla tancerzy z minimum rocznym doświadczeniem tanecznym, którzy chcą poprawić swoją technikę w stylach takich jak Waackin’ lub Baltimore. Wszystkie zajęcia prowadzone będą w trybie intensywnym.  Poza zajęciami programowymi, każdy uczestnik posiada wstęp na wszystkie zajęcia otwarte z zakresu technik hip hopowych.
 
 
 
 
 
 
LEKCJE INDYWIDUALNE: W naszej ofercie znajdą państwo również możliwość korzystania z lekcji indywidualnych z tańca użytkowego, pierwszego tańca jak i modern jazzu i hip hopu. Wszystkich niezbędnych informacji dotyczących zajęć indywidualnych udzielamy drogą telefoniczną lub mailową. 

Nasi partnerzy